Svatby

Svatby

 

Ideální místo pro svatby s uzavřeným dvorem, prostornou restaurací s možností venkovního obřadu a posezení.

 

 

Statek Selský dvůr

 

Náš statek se nachází v malebném prostředí vesničky Dolní Částkov.  Objekt byl zrekonstruován tak, aby byla zachována jeho původní atmosféra s důrazem na prostředí. Areál je uzavřený pro soukromé akce s možností parkování, tudíž máte veškeré soukromí.

Objekt je koncipován do čtverce a skládá se ze čtyř budov. V té hlavní najdete restauraci s kapacitou cca 70 míst, prostorný bar a přilehlá sociální zařízení. Naproti tomu je budova, ve které se nachází pension s kapacitou 14 lůžek. Uprostřed se nachází nádvoří, které je hojně využíváno ke svatebním obřadům, případně v letních měsících i k venkovnímu posezení.

 

Restaurace

 

Naše restaurace je skvělým místem pro slavnostní chvíle, jako jsou svatební hostiny, k dispozici je Vám ochotný personál, který se Vám bude snažit být ve Váš velký den maximálně nápomocný.

Dle Vašich přání Vám rádi přichystáme slavnostní oběd s přípitkem.

Dále Vám také připravíme kompletní raut, kde si můžete vybrat z bohaté nabídky tradičních pokrmů.

Součástí restaurace je také bar s obsluhou.

 

Svatby

 

Svatby pořádáme vždy v sobotu dle aktuálního možného termínu. Pouze v měsících červenec a srpen je místo pro svatby uzavřeno.

 

Pro Váš velký den uděláme maximum k Vaší spokojenosti, počínaje obřadem na našem nádvoří, slavnostním obědem, večerním rautem, zábavou do brzkých ranních hodin a dle domluvy i snídaní na další den.

 

Cena svatby je individuální proto nás neváhejte kontaktovat – info@statekselskydvur.cz

Whats App – 605 411 371

Volné termíny

Květen – 7.5 , 14.5 , 21.5 , 28.5 / 2022

 

Červen – 4.6.  / 2022

 

Září –  24.9 / 2022

 

Říjen – 1.10 , 8.10 , 15.10 , 22.10 , 29.10 / 2022

X